Contactinformatie

Bezoekadres: Sportpark Galecop 6, 3438 HX Nieuwegein
Kantine: 030 - 605 03 28. 
Bij geen gehoor kan je contact opnemen met het secretariaat via secretariaat@atverni.nl of  

Functie Naam    Contactgegevens
Voorzitter (bestuur) Ron Kruiswijk voorzitter@atverni.nl 
Penningmeester (bestuur) Marc Vredenburg penningmeester@atverni.nl 
Secretaris (bestuur) Angelique van Velzen    secretariaat@atverni.nl   
Bestuur Ron, Marc, Angelique bestuur@atverni.nl 
Ledenadministratie
(ook voor proefles)
Arjan van Eck    ledenadministratie@atverni.nl 
Wedstrijden (jeugd)baanatletiek    Maurice Coevoet    wedstrijden@atverni.nl
     
Sportaanbod:    
(jeugd) Baanatletiek    Angelique van Velzen    baanatletiek@atverni.nl 
Wegatletiek    Louis Rutten    wegatletiek@atverni.nl    
Wandelsport    Henk van Beek    wandelsport@atverni.nl 
Cursus start met hardlopen    Remco Martens    startmethardlopen@atverni.nl 
Cursus mindful run Evelien de Boer mindful@atverni.nl 
     
Diversen:    
Sponsoring Sander van Haren    secretariaat@atverni.nl 
Huren atletiekbaan/kantine

Ron Kruiswijk    voorzitter@atverni.nl 
Stage (erkend leerbedrijf MBO/HBO) Ron Kruiswijk    voorzitter@atverni.nl